Bartłomiej Kowalczyk
Mylili się najwięksi - Baggio, Zico, Van Basten, Ronaldo, Figo, Baresi, Beckham... miał prawo pomylić się także Grzegorz Graf
W Smolnej znów nie brakowało emocji

Ekipa duetu trenerskiego Grzegorz Graf - Bartosz Czarkowski, stanęła w szranki z Polonią Miłoszyce.
W pierwszej połowie najlepsze okazję do prowadzenia dla gospodarzy zmarnowali Tafu i Michał Hałapacz. Były III-ligowiec uderzył z wolnego w mur (a pozycja była naprawdę dogodna), a Hałwa nie wytrzymał presji i nie trafił do pustej bramki, z bliskiej odległości!

Trzęsienie ziemi nastąpiło dopiero w drugich 45 minutach! Przyjezdni w 66. minucie meczu wyszli na prowadzenie. Strzału gości w sam środek bramki nie wybronił Michał Garbowski. Jeszcze goręcej było pięć minut później, kiedy w pole karne gości z piłką wparował Hałapacz. Zawodnik KS-u został podcięty, a sędzia bez wahania wskazał na wapno. Odpowiedzialność wziął na siebie Grzegorz Graf i uderzył idealnie do... obrony dla bramkarza!
W minucie 79. Graf nieco się zrehabilitował. Dośrodkował w pole karne, a tam w ogromnym zamieszaniu, najprzytomniej zachował się Mateusz Płuska, który wpakował futbolówkę do bramki. 60 sekund później katastrofalny błąd ponownie popełnił Grzegorz Graf, który nie trafił w piłkę, aby ją wybić! Futbolówka spadła wprost pod nogi napastnika gości i ten z bliskiej odległości pokonał Garbowskiego.
Remis dla KS-u uratował Tomasz Kowalczyk. Otrzymał w tempo piłkę od Mateusza Napieraja i z zimną krwią, strzałem w dalszy róg bramkarza uratował punkt dla swojej drużyny.

Nie udała się za to wycieczka LZS-u Solnik Małych do Bystrzycy Oławskiej. Tam Burza okazała się lepsza wygrywając 1:0.

Wciąż nie zawodzi Widawa Bierutów. Team Piotra Przybyła w potyczce z bezpośrednim rywalem do awansu, GKS-em Mirków/Długołęką, nie miał litości wygrywając 2:1. Bramki dla bierutowian zdobyli Daniel Magiera - precyzyjnym strzałem z rzutu wolnego i Szczepan Wróblewski. Ten triumf pozwolił Widawie odskoczyć od GKS-u na 5 oczek w tabeli.

W niedzielę o 14 gorące derby - LZS Solniki Małe podejmą u siebie Widawę Bierutów! KS Smolna zagra we Wrocławiu z Polarem Wrocław - Zawidawie.

Smolna – Polonia Miłoszyce **2:2 (0:0)

Bramki dla KS-u: Płuska, Kowalczyk. KS**: Garbowski – Rzepka, Graf, Czerniecki, Hajduk, Kowiel, Kowalczyk, Czarkowski, Hałapacz, Płuska, Napieraj.

Widawa – Mirków/Długołęka 2:1 (1:0)
Bramki dla Widawy: Magiera, Wróblewski.
Widawa: Krupiński – Brzeziński, Jarząb, Ćwiek (66. Głuch), Fenik, Nowak, Doniec, Muller, Ofton, Magiera (86. Wiącek), Wróblewski (90. Moś).

Burza Bystrzyca Oławska - LZS Solniki Małe 1:0
LZS: Kargol - Golimowski, Czachor, M.Schubert, K. Schubert, Stęplowski, Leszczyszyn, Czyż (45. Madej), Połap, Stanisławski, Bezak