A-klasa: Widawa przegrywa na zakończenie rundy jesiennej [ZDJĘCIA]

Nieudane zakończenie rundy jesiennej piłkarzy Widawy Bierutów, którzy w delegacji przegrali 1:2 z rezerwami Sokoła Marcinkowice.

Bierutowianie przegrywali już od pierwszej minuty, po błędzie Mateusza Świątka, który zbyt lekko zagrał piłkę do bramkarza i zawodnik gospodarzy przejął “futbolówkę” i z łatwością zdobył bramkę. Dwadzieścia minut później było 2:0. Krzysztof Skura faulował w polu karnym i Sokół miał rzut karny, który wykorzystał.

Na kwadrans przed końcem Widawa zdobyła kontaktową bramkę, a jej strzelcem okazał się Daniel Magiera, wykorzystując rzut karny za faul na Szczepanie Wróblewskim. Chwilę wcześniej z boiska został wyrzucony Brajan Pluta, który został napomniany drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartką. W tabeli Widawa jest szósta i ma 25 "oczek".

Widawa: Szymański - Świątek(46' Czyż), Skura, Fenik, Pluta, Chirowski(46' Bezak), Szczypkowski, Walendzik(70' Matuszak), Wróblewski, Magiera(79' Gajewski), Rachwał.

Konferencja prasowa po meczu Korona Kielce - Radomiak Radom 4:0