B-klasa: kto najlepiej zakończył rundę jesienną?

Adam Besz
Nasze zespoły z B-klasy rozegrały ostatnią kolejkę w tym roku. Kto może ją zaliczyć do udanych?

Za duży Płomień
Nie udało “ugasić” Płomienia Krośnice zawodnikom Akademii Piłkarskiej Oleśnica, którzy przed własną publicznością przegrali 0:2. Goście bramki zdobyli w odstępie czterech minut w drugim kwadransie tego spotkania. Akademia zimę spędzi na szóstym miejscu z 22 punktami.

Iskra remisuje
Na własnym boisku piłkarze z Wabienic podzielili się punktami z Piastem Dobrzeń, remisując 2:2. Dla Iskry bramki strzelili Piotr Foluszczyk oraz Damian Gadziński, który na pięć minut przed końcem zapewnił punkt wabieniczanom. Iskra w tabeli jest przedostatnia, mając 6 “oczek” w swoim dorobku w tej rundzie.

Hokej w Gręboszycach
Aż dziesięć bramek padło w spotkaniu KS-u Gręboszyce z Orłem II Pawłowice, a mecz zakończył się remisem 5:5. W ekipie podopiecznych Tomasza Idziorka bramki strzelali Hubert Wesołowski(2), Grzegorz Mochocki(2) oraz Mateusz Maleszka.

Błękitni z kompletem
Zespół z Krzeczyna ograł 4:1 Grunwald Wrocław po bramkach Maksymiliana Krowickiego, Łukasza Skiby, Sławomira Leśniowskiego oraz Kornela Wojcieszaka.

Polonia za mocna
Piłkarze z Solnikach Małych przegrali 1:4 z Polonią Miłoszyce. Honor solniczan uratował Aleksander Doliński.

Zbytowa poległa
Zbytowianie ulegli 2:4 rezerwom Wratislavii Wrocław. Dla KS-u strzelali Paweł Jurkiewicz i Kamil Zdęba. W najbliższy weekend zbytowianie rozegrają spotkanie z Polonią Miłoszyce. W pierwotnym terminie sędzie spotkania się spóźnił i zostało przełożone.