Torpeda na mistrzostwach okręgu w Nowej Rudzie

JS
9 i 10 grudnia na basenie w Nowej Rudzie odbywały się Mistrzostwa Okręgu w pływaniu. W zawodach udział wzięło 513 zawodników i zawodniczek z 54 klubów.

Torpedę reprezentowali: Adrianna Szwabińska, Adela Piskorska, Julia Janik, Michał Kwaśny, Tymoteusz Skadorwa i Sebastian Kołodziejczyk.
Oleśnicka Torpeda zdobyła na tych zawodach 5 medali .
Indywidualnie Adrianna Szwabińska zdobyła złoty medal na 50 stylem klasycznym . Był to najcenniejszy medal gdyż wywalczony w kategorii 2001-2003. Laureatka programu stypendialnego zdolny ślązak musiała pokonać wszystkie zawodniczki starsze od siebie o rok i o dwa lata. Dodatkowo wynik który uzyskała Ada umiejscawia ją w ścisłej czołówce konkretnie na 3 miejscu rankingu ogólnopolskiego w swoim roczniku.
Srebro również wywalczone w trudnych warunkach ze starszymi dziewczynami wywalczyła Adela Piskorska. Zawodniczka Torpedy zajęła drugie miejsce na 200 stylem zmiennym. Jednak to wynik na 50 grzbietowym jest dla niej najcenniejszy ponieważ daje on Adeli obecnie 4 pozycję w rankingu ogólnopolskim na tym dystansie w swojej kategorii wiekowej.
Bardzo dobre zawody popłynęła Julia Janik , której czas na 50 dowolnym nie pozwolił na tych zawodach zdobyć medalu jednak osiągnięty przez nią wynik również jest bardzo wysoki w rankingu ogólnopolskim.
Świetny czas w sztafecie uzyskał Sebastian Kołodziejczyk na 50 dowolnym, oraz Michał Kwaśny na tym samym dystansie w wyścigu indywidualnym.Pozosałe medale Torpeda zdobyła w sztafetach:
Złoty w sztafecie 4x50 dowolnym mix w kategorii open w składzie: Julia Janik, Michał Kwaśny, Adrianna Szwabińska, Sebastian Kołodziejczyk.
Srebrny w sztafecie 4x50 zmiennym mix : Adela Piskorska, Adrianna Szwabińska, Michał Kwaśny, Sebastian Kołodziejczyk, oraz
Złoty w sztafecie 4x100 dowolnym kobiet w kategorii open.