Zawodnicy Torpedy w weekend przywieźli z 3 miast aż 27 medali

BM
Popłynęli na basenach w Wałbrzychu, Wrocławiu i Łodzi

W Wałbrzychu najmłodsi pływacy klubu wywalczyli 14 medali. Wiktor Sajewicz (najmłodszy uczestnik, 7 lat) zdobył dwa złote medale, Mateusz Okoń- srebro i brąz, Wojtek Okoń - dwa złote medale, Gabrysia Wójcik - złoto, Julka Izydorczyk złot y i brązowy medal, Karol Cembala brąz, Tymek Skadorwa brąz, Łukasz Zieliński srebro, a Bartek Kamizelich srebro i brąz.

Na wrocławskim basenie przy ulicy Ścinawskiej odbyły się Międzynarodowe Dni Olimpijczyka. Ada Szwabińska zdobyła trzy złote medale na 50 kraulem, 50 i 100 klasycznym i jeden srebrny medal na 100 kraulem. Adela Piskorska zdobyła trzy złote medale na 50 i 100 grzbietem oraz 100 zmienny, a także jeden brązowy na 100 kraulem. Wojtek Kuras dołożył złoto na 50 grzbietem, dwa srebra na 50 i 100 kraulem oraz brąz na 100 grzbietem, a Julka Janik srebro na 100 kraulem, co dało 13 krążków. Tym samym Torpeda zajęła drugie miejsce w klasyfikacji medalowej.

Natomiast w Łodzi odbyło się Grand Prix Polski, na którym ścigała się pływacka czołówka Polski. Barw Torpedy bronił tercet Sebastian Kołodziejczyk, Karol Krzekotowsk i Maria Krzywak. W większości startów plasowali się oni daleko za podium.