Piłkarska klasa A: KS Smolna - Kolektyw Radwanice 2:2 (0:2) (GALERIA ZDJĘĆ)

Bartłomiej Kowalczyk
Piłkarska klasa A: LS Smolna - Kolektyw Radwanice 2:2 (0:2)
Piłkarska klasa A: LS Smolna - Kolektyw Radwanice 2:2 (0:2) fot. Grzegorz Kijakowski
Piłkarska klasa A: Emocji nie brakowało w Smolnej, bo miejscowy KS już do przerwy przegrywał z Kolektywem Radwanice 0:2.

Gospodarze zostali skarceni przez przyjezdnych, bo wcześniej dwóch sytuacji sam na sam nie wykorzystał czołowy napastnik KS-u Mateusz Napieraja. W drugiej połowie zespół Bartosza Czarkowskiego zabrał się do odrabiania strat i całkowicie zdominował wydarzenia na placu gry.
W 55. minucie Tomasz Kowalczyk strzelił kontaktowego gola, a już w doliczonym czasie gry remis uratował Wojtek Hajduk po asyście Przemka Rzepki i tym samym KS zdobył swój pierwszy punk w tym sezonie.
W następnej kolejce KS zagra na wyjeździe z Polonią w Miłoszycach.

KS - Kolektyw Radwanice 2:2 (0:2)

Bramki dla KS-u: Kowalczyk, Rzepka.
KS: Pustelnik, Czernecki, Rzepka, Siuś, Hajduk, Milewicz (Maciek Strójwąs), Przybyłek, Zakręt (Mazgaj), Kowiel (Michał Strójwąs), Kowalczyk, Napieraj.

Tabela i wyniki

Grupa III
Lotos Gaj Oł. - Burza Bystrzyca 0:2, Huragan Minkowice Oł. - LZS Zbytowa 2:0, GKS Mirków/Długołęka - Grom Szczodrów 0:0, Pogoń Syców - Foto-Higiena II Gać 0:3, LZS Solniki Małe - Dąb Dobroszyce 3:1, Zenit Międzybórz - Polonia Miłoszyce 1:3, KS Smolna - Kolektyw Radwanice 2:2

1. Mirków/Długołęka 3 7 12-1
2. Kolektyw Radwanice 3 7 8-4
3. Minkowice Oł. 3 6 9-3
4. LZS Solniki Małe 3 6 7-5
5. Burza Bystrzyca 3 6 7-8
6. Polonia Miłoszyce 3 6 6-3
7. Lotos Gaj Oławski 3 6 6-6
8. Grom Szczodrów 3 4 4-4
9. Zenit Międzybórz 3 3 8-6
10. LZS Zbytowa 3 3 8-7
11. Dąb Dobroszyce 3 3 6-10