Pięć bramek obejrzeli kibice derbowego meczu Bytrego z Poniatowicami

Eugeniusz Kaszubkiewicz (w pomarańczowym stroju) strzelił decydującą bramkę
Eugeniusz Kaszubkiewicz (w pomarańczowym stroju) strzelił decydującą bramkę fot. Bartek Michalak
Gospodarze pierwszy mecz w sezonie przed własną publicznością rozpoczęli pechowo, bo już w 9. minucie przegrywali 0:1.

Samobójcze trafienie po dośrodkowaniu Łukasza Mysiorka z rzutu rożnego zaliczył Grzegorz Kołodziej. Dziesięć minut poźniej stan rywalizacji na 2:0 podwyższył Dariusz Tabaczuk, który w sytuacji sam na sam ze spokojem umieścił futbolówkę w bramce. Kwadrans po zmianie stron na tablicy widniał już jednak wynik remisowy 2:2. Sposób na Damiana Kocerę znalazł najpierw Marek Wiergowski, a potem Mateusz Kiełkiewicz. W końcowej fazie meczu przyjezdnym udało się jednak z powrotem przechylić szalę zwycięstwa na swoją stronę. Dwanaście minut przed końcem obrońców przy dośrodkowaniu zdołał przechytrzyć Eugeniusz Kaszubkiewicz, z najbliższej odległości dołożył nogę i ustalił wynik na 3:2.

LZS Bystre - KS Poniatowice 2:3 (2:2)

Bramki: 49.Wiergowski, 58.M.Kiełkiewicz - 9.Kołodziej(sam.), 20.Tabaczuk, 78.Kaszubkiewicz
Bystre: Chorążkiewicz - Domino, Skiba, Gałek, Grab (80. K.Kiełkiewicz), M.Kiełkiewicz, Kołodziej, Konica, Leśniowski (46.Wiergowski), Rudnik (65.Trzciński).
Poniatowice: Kocera - Białas, Kapka (85.D.Kotwa), S.Warszawski, Wojtasiński, Kazimierowicz, P.Lis(90.Makulski), T.Lis (70.Kaszubkiewicz), Morawski (60.Ł.Warszawski), Mysiorek (80.Krzysiek), Tabaczuk (80. Krzak).

Pozostałe wyniki: Dobroszów - Sokół 6:2, Długołęka - Tęcza 3:0, Borowa - Stradomia 0:4, Wilczyce - Miłowice 2:3.
1. KS Dobroszów 2 6 16-4
2. WKS Miłowice 2 6 5-2
3. Długołęka 2000 2 4 6-3
4. Widawa Stradomia 2 4 7-3