Trzy oczka MKS-u. Pogoń wygrała w Sadowicach 2:1

Trzy upragnione punkty zainkasowała w końcu oleśnicka Pogoń, która w Sadowicach miała po prostu obowiązek wygrać, bo tamtejszy Orzeł jak dotąd nie ugrał choćby punktu.

Znów spisał się długo nieobecny duet Miodek – Kotwa. Obaj pomimo przerwy w grze nie stracili nosa do strzelania goli. Już w 12. minucie było 1:0 dla MKS-u, a trafił Adrian Miodek.
W 36. minucie podopieczni trenera Marcina Jurasika prowadzili 2:0. Na listę strzelców wpisał się Piotr Kotwa. W doliczonym czasie pierwszej połowy gospodarze zdołali za sprawą Emanuela Stawarza zdobyć bramkę kontaktową, lecz jak się później okazało była to ostatnia bramka w tym spotkaniu i ze zwycięstwa cieszyła się Pogoń Oleśnica. a

Orzeł - Pogoń 1:2 (1:2)

Pogoń: Rogala, Szczypkowski, Koselski, Gryglicki, Karga, Zapał (90. Pucek), Siódmiak, Galik (65. Sepetowski), Bezak (75. Robel), Kotwa, Miodek (87. Korcik).