Treść tylko dla pełnoletnich

Kolejna strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich. Jeśli chcesz do niej dotrzeć, wybierz niżej odpowiedni przycisk!

Pięć medali reprezentantów Atola

BK
Oleśnicę reprezentowało 18 zawodników: Marcel Waga, Hanna Sobkowiak, Karol Słomski, Jakub Bielawski, Hanna Zdanowicz, Bartosz Kamizelach, Nikola Sorżycka, Daniel Kowalski, Amelia Błach, Adam Junik, Mikołaj Kania, w tym 7 debiutantów – Hanna Kowalska, Aleksandra Wachowska, Karolina Terka, Wiktoria Hartlińska, Laura Junik, Marcin Gąszczak oraz Paweł Zdanowicz.
Najlepiej zaprezentował się Daniel Kowalski, który zdobył dwa złote medale na 50m stylem dowolnym i grzbietowym. Marcel Waga poprawił swój rekord życiowy na 50 metrów stylem motylkowym i stanął na najniższym stopniu podium. Krążek zdobył też Mikołaj Kania, który na dystansie 50 metrów stylem grzbietowym był drugi, a na podium stanął razem z Jakubem Bielawskim na którego szyi zawisł brązowy medal.
- W sumie na 35 startów poprawiliśmy aż 33 rekordy życiowe i zdobyliśmy 5 medali, co w klasyfikacji drużynowej dało nam 7. miejsce wśród 18 klubów - informują trenerzy Atola. a BK
Oleśnicę reprezentowało 18 zawodników: Marcel Waga, Hanna Sobkowiak, Karol Słomski, Jakub Bielawski, Hanna Zdanowicz, Bartosz Kamizelach, Nikola Sorżycka, Daniel Kowalski, Amelia Błach, Adam Junik, Mikołaj Kania, w tym 7 debiutantów – Hanna Kowalska, Aleksandra Wachowska, Karolina Terka, Wiktoria Hartlińska, Laura Junik, Marcin Gąszczak oraz Paweł Zdanowicz. Najlepiej zaprezentował się Daniel Kowalski, który zdobył dwa złote medale na 50m stylem dowolnym i grzbietowym. Marcel Waga poprawił swój rekord życiowy na 50 metrów stylem motylkowym i stanął na najniższym stopniu podium. Krążek zdobył też Mikołaj Kania, który na dystansie 50 metrów stylem grzbietowym był drugi, a na podium stanął razem z Jakubem Bielawskim na którego szyi zawisł brązowy medal. - W sumie na 35 startów poprawiliśmy aż 33 rekordy życiowe i zdobyliśmy 5 medali, co w klasyfikacji drużynowej dało nam 7. miejsce wśród 18 klubów - informują trenerzy Atola. a BK fot. Atol Oleśnica
W sobotę zawodnicy z Miejskiego Klubu Pływackiego ATOL reprezentowali Oleśnicę na I Zawodach Pływackich o Puchar Burmistrza Osiecznicy.