Wygrany mecz GKS-u! Pogoń nadal musi walczyć o życie (ZDJĘCIA!)

Bartłomiej Kowalczyk
Piłkarze Pogoni Oleśnica przegrali z GKS-em Kobierzyce 2:3.

Podopieczni Grzegorza Sajewicza, niestety nie pokonali u siebie zespołu Wiesława Urycza. Do przerwy przegrywali 0:1. Po zmianie stron Saju wyrównał w 59. minucie i mecz zaczął się od nowa. Minutę później Krzysztof Bezak dośrodkował na głowę Macieja Sepetowskiego z rzutu rożnego i dobroszyczanin dał MKS-owi prowadzenie 2:1.

Niestety potem przyszła katastrofa! Defensywie Pogoni zabrakło asekuracji, poświęcenia i koncentracji. Na nic zdały się ofiarne parady, znakomicie dysponowanego w tym meczu Tomasza Idziorka! Kobierzyczanie zadali ciosy na 2:2 i na 3:2 pokonując Pogoń na jej własnym obiekcie!

Pogoń walczy byt w IV lidze, ponownie w środę na Brzozowej. Przeciwnikiem będzie Nysa Kłodzko.

Szersza relacja w środowym " Oleśniczaninie "