Trzy medale Oleśniczanki

BK
W weekend reprezentanci WKS Oleśniczanki ponownie brali udział w lekkoatletycznych zmaganiach

Tym razem były to halowe mistrzostwa Dolnego Śląska, które odbywały się w Wałbrzychu. Formą błysnął w nich Eryk Sapa, który z czasem 42.60, wywalczył złoty medal w biegu na 300 m. Zajął również drugie miejsce w biegu na 60 m (7.49). Medal ze srebrnego kruszcu zdobył też w biegu na 1000 m Bartosz Grzywna.
Z powodzeniem startowali także inni sportowcy WKS-u, którzy poprawili swoje rekordy życiowe. Sara Sobiesińska na 60 m ppł zajęła 6 lokatę, Patrycja Nartowska była 7 w tej samej konkurencji, Nathalie Kasprzyk wywalczyła 6 miejsce na 300 m, a Oliwia Dajczman była ósma na 600 m

Maksym Chłań: Awans przyjdzie jeśli będziemy skoncentrowani