Solniki małe pokonały Widawę Stradomia, dwa gole „Misia”

BM
Solniczanie odnieśli zwycięstwo
Solniczanie odnieśli zwycięstwo fot. Bartek Michalak
Solnicki LZStwardo broni miejsca na podium ligowej tabeli

Mecz rozpoczął się po myśli gości, bo już w 5. minucie wynik meczu otworzyl Krzysztof Michalewski. Z prowadzenia solniczanie cieszyli sie dziesięć minuy, bo wyrównał Bartłomiej Sztaba. Kwadrans później bramkarza gospodarzy pokonał Patryk Głód i było 1:2. Piłkarze nie przebierali w środkach i arbiter już do przerwy pokazał cztery żółte kartki i jedną czerwoną. Z boiska, w doliczonym czasie pierwszej odsłony, sędzia wyrzucił Krzysztofa Łacha. Grę w przewadze przyjezdni wykorzystali zaraz po zmianie stron. Znów przypomniał o sobie “Misiu”, podwyższając na 3:1. Drużyna prowadzona przez Grzegorza Grafa zdołała odpowiedzieć jedynie golem Mateusza Jendrycy.

Widawa - Solniki M. 2:3 (1:2)

LZS: Pustelnik - Czyż, Głód, Golimowski, Janeczek, Kwiecień, Leszczyszyn, Madej, Magiera, Michalewski, Napieraj