Siatkarz Bierutów górą nad Sudetami

Bierutowscy siatkarze pokazali rywalom miejsce w szeregu
Bierutowscy siatkarze pokazali rywalom miejsce w szeregu fot. Adam Besz
Rywal pokonany bez straty seta

W sobotni wieczór podopieczni Mariusza Dutkiewicza podejmowali KS Sudety Kamienna Góra. Już pierwszy set pokazał znaczną różnicę między zespołami. Spotkanie od zagrywki rozpoczął Piotr Serek, ale pole serwisowe opuścił dopiero przy stanie 8:1 dla gospodarzy. Z czasem było jeszcze lepiej i premierowy set zakończył się wynikiem 25:11.
Druga partia też odbyła się pod dyktando bierutowian. Z akcji na akcję przewaga Michała Szpaka i jego kolegów rosła, czego efektem było zwycięstwo do 19. Najbardziej wyrównany był set numer trzy. W końcowej fazie było nawet 22:22, ale to Siatkarz zachował więcej zimnej krwi i ostatecznie triumfował do 23, a w całym spotkaniu 3:0.

Siatkarz: Patykiewicz, Mucha, Szmolke, Szpak, Łabedzki, Siwiec, Jezior, Krawczyński, Krupa, Grzelak, Serek, Krawczyński, Dutkiewicz, Materek.