Pogoń Oleśnica zmierzy się o fotel mistrza jesieni

Juniorzy młodsi wygrali dwunasty mecz w sezonie
Juniorzy młodsi wygrali dwunasty mecz w sezonie fot. Bartek Michalak/OlesnickiSport.pl
O losach fotelu lidera rozstrzygnie bezpośredni pojedynek

Juniorszy młodsi oleśnickiej Pogoni wciąż mają jeszcze szansę na zakończenie rundy jesiennej na pierwszym miejscu w tabeli okręgowej ligi juniorów młodszych.
W miniony weekend podopieczni trenera Pawła Ulatowskiego pokonali na wyjeździe Polonią Trzebnica. Strzelanie rozpoczął już w 8. minucie Marcin Wierzchowski, a po zmianie stron w jego ślady poszli najpierw Rafał Burzyński, a minutę później Maciej Dużyński, który ustalił wynik na 3:0 dla gości z Oleśnicy. MKS jest obecnie w tabeli drugi, ze stratą jednego punktu do liderującej Polonii Środa Śląska. Okazja do zmiany w fotelu lidera będzie w ostatniej kolejce rundy, bo oba zespoły zmierzą się ze sobą w meczu na szczycie. Pierwszy gwizdek w sobotę o godzinie 11 w Oleśnicy.
Bez punktów znów kończyli juniorzy starsi Macieja Zapała. Po golu pięć minut przed końcem oleśnicki MKS w Głogowie uległ minimalnie 0:1 liderującemu tabeli LDJ Chrobremu.