Pogoń Oleśnica ze zmiennym szczęściem

To był tydzień zmiennych nastrojów dla ekipy Pogoni
To był tydzień zmiennych nastrojów dla ekipy Pogoni fot. Bartek Michalak
W środę była victoria, a w sobotę porażka

Dwa mecze od zeszłej środy rozegrali zawodnicy Marcina Jurasika. Równo tydzień temu podjęli przy Brzozowej Victorię Świebodzice. MKS pewnie zwyciężył 6:2. Worekz bramkami rozwiązał Filip Szczypkowski, a jeszcze przed przerwą podwyższył Patryk Kluziak. Na 3:0 trafił w 53. minucie Karol Siódmiak, na co goście odpowiedzieli bramką Dominika Woźniaka. Riposta Pogoni była błyskawiczna - gola zdobył Bartłomiej Kruszyński. Potem podwyższył Dawid Świder, a dobił rywali Siódmiak, wykorzystując rzut karny. Rezultat na 6:2 ustalił w doliczonym czasie Woźniak, którego drużyna kończyła w “dziesiątkę” po czerwonej kartce Kacpra Niemczyka.
Odmienne nastroje mieli Pogoniarze w weekend, ulegając na wyjeździe Unii Bardo 0:1. Bohaterem został Michał Szabat.

Unia Bardo - Pogoń Oleśnica 1:0 (0:0)

Pogoń: Frątczak – F.Szczypkowski, Koseslski, Świder (80.Galik), Karga, Pucek, Sepetowski, Siódmiak, Kruszyński (46. A.Szczypkowski), Korcik, Kluziak (70.Burzyński).