Pogoń Oleśnica pokonała Karolinę 2:0

Oleśniczanie zainkasowali arcyważny komplet punktów
Oleśniczanie zainkasowali arcyważny komplet punktów fot. Bartek Michalak/OlesnickiSport.pl
Pogoniarze nie byli dżentelmenami

Poprawili w ostatnim czasie bilans wyjazdowych gier piłkarze Pogoni Oleśnica. Podopieczni trenera Marcina Jurasika w sobotę pokonali 2:0 będącą wyżej w ligowej tabeli Karolinę Jaworzyna Śląska, beniaminka w gronie czwartoligowców. Oba gole padły w drugich czterdziestu pięciu minutach. Pierwszego z nich zdobył w 65 .minucie Karol Siódmiak. „Piłkarz” pokonał bramkarza mocnym strzałem z 20 metra. Sposób na pokonanie gospodarzy znalazł także Filip Robel, który na pięć minut przed końcem „złamał” do środka z lewej strony i uderzeniem przy dalszym słupku ustalił wynik na 2:0 na korzyść oleśniczan.