Pogoń odpadła, Dąb eliminuje Ślęzę

GK
Rafał Skafarek był autorem pierwszej bramki dla Dębu
Rafał Skafarek był autorem pierwszej bramki dla Dębu fot. Grzegorz Kijakowski/tygodnik Oleśniczanin
Trzy drużyny reprezentowały nasz powiat w kolejnej rundzie piłkarskiego Pucharu Polski

Najwyżej notowana, Pogoń Oleśnica, przegrała z sąsiadem zza miedzy Wiwą Goszcz (klasa okręgowa) 0:1. MKS stracił bramkę w 90 minucie spotkania po samobójczym trafieniu Piotra Michalewskiego.
Do niespodzianki doszło z kolei w Dobroszycach, gdzie miejscowy Dąb podejmował III-ligową Ślęzę Wrocław. Gospodarze stracili bramkę w 13 minucie spotkania (strzelał Dawid Pałys), ale już 5 minut później wyrównał grający trener Rafał Skafarek.
W 32. minucie spotkania na listę strzelców wpisał się Jacek Łoboda i piłkarze Dębu prowadzili po pierwszej połowie 2:1. W drugiej części meczu bramkę dołożył Jarosław Klimkowski (72. min. spotkania). 3 minuty później Ślęza wykorzystała rzut karny, ale na odrobienie strat zabrakło już czasu.