Piłkarze Śląska zakończyli zwycięski marsz Pogoni

W 11. kolejce juniorzy młodsi Pogoni po raz pierwszy w sezonie zeszli z boiska bez kompletu punktów.

W sobotnie południe na bocznej płycie stadionu przy Brzozowej zmierzyli się ze swoim najgroźniejszym rywalem, Śląskiem I Wrocław. Oleśniczanie przed tym meczem mieli na koncie komplet zwycięstw. I to właśnie oni otworzyli jego wynik. Prowadzenie 1:0 dał podopiecznym trenera Marcina Jurasika gol zdobyty w 11. min przez Bartłomieja Kruszyńskiego. Wrocławianie dziesięć minut później wyrównali, a po przerwie w krótkim odstępie czasu dołożyli dwie bramki (jedną z karnego), które przechyliły szalę zwycięstwa na ich stronę. MKS miał swoje okazje w końcowych minutach, ale gości uratował golkiper i tym samym znakomita passa Pogoni została przerwana. a

Pogoń Oleśnica - Śląsk Wrocław 1:3 (1:1)
Pogoń: Świątek - Danielak, Maciej Surma (57. Pietrzak), Michał Surma, Olszowy (51. Antosiewicz), Ryło, Świerczyński, Kruszyński, Moskiewicz (57. Dużyński), Podkowiński, Burzyński.