Passa zwycięstw ŻAP Oleśnica znów przedłużona

Barbara Zdunek zdobyła w sobotę dwie bramki dla Sukcesu
Barbara Zdunek zdobyła w sobotę dwie bramki dla Sukcesu fot. Bartek Michalak/OlesnickiSport.pl
Kontynuują passę ligowych zwycięstw podopieczne trenera Adama Maciejewskiego.

Sukces Gmina Oleśnica kolejny potwierdził powagę swoich aspiracji do walki o awans do drugiej ligi.
Tym razem oleśnickie piłkarki odprawiły z kwitkiem Polonię Środa Śląska. Wynik w końcówce pierwszej połowy otworzyła Barbara Zdunek i na przerwę zespoły schodziły przystanie 1:0 dla gospodarzy.
W drugiej połowie meczu dwukrotnie, w 55. i 68. minucie, na listę strzelczyń wpisała się kapitan Sukcesu Dominika Krawczyńska. Chwilę później wynik końcowy na 4:0 swym drugim golem ustaliła Zdunek.
Przypomnijmy, że oleśnicka drużyna jest zdecydowanym liderem grupy wschodniej trzeciej ligi z kompletem pięciu wygranych. ŻAP zdobył dotychczas 32 bramki, tracąc tylko jedną.