Oleśniccy Banici kolejny raz zapłacili frycowe

BM
Outlaws Oleśnica zbierają cenne lekcje od doświadczonych rywali
Outlaws Oleśnica zbierają cenne lekcje od doświadczonych rywali fot. Grzegorz Kijakowski
Nie udał się rewanż oleśnickim Banitom w derbowym starciu z wrocławianami.

W upalną sobotę na bocznej płycie stadionu przy ulicy Brzozowej Oleśnica Outlaws uległa Wrocław Outlaws 3:48. Pierwsza kwarta zakończyła się wynikiem 21:3 dla wrocławian. W szeregach Oleśnica Outlaws field goala, czyli kopnięcie na bramkę zaliczył Kamil Grabowski, a goście trzykrotnie zdobywali przyłożenia i skutecznie podwyższali.
W drugiej kwarcie ponownie dominowali rywale. Wygrali ją gładko 20:0. Dwukrotnie przyłożenie zanotował między innymi wszystkim bardzo dobrze znany w Oleśnicy Jarosław Stopczyński.
Trzecia kwarta dla odmiany nie przyniosła punktów żadnej ze stron. Za to w ostatniej Wojciech Bogusz zanotował przyłożenie, a za moment doszło celne podwyższenie kopnięciem i kolejna wysoka wygrana wrocławskiej ekipy stała się faktem. Dla oleśnickich futbolistów była to trzecia przegrana w trzecim ligowym spotkaniu. Kolejne rozegrają już w najbliższy weekend, a rywalami będą na wyjeździe Gliwice Lions.

Czy Biało - Czerwoni zatriumfują w stolicy?