Nieudany wypad Pogoni do Kobierzyc

Bartłomiej Kowalczyk

Po zwycięstwie z Granicą Bogatynia 3:2, podopieczni Andrzeja Szczypkowskiego wybrali się na ciężki teren do Kobierzyc. Gospodarze już po pierwszej połowie prowadzili 2:0. W drugich 45 minutach bramkę kontaktową zdobył, Grzegorz Sajewicz. Kiedy wydawało się, że Pogoń jest już blisko wyrównania, piłkarze z Kobierzyc zadali w 68 minucie ostateczny cios, ustalając rezultat spotkania.
GKS Kobierzyce - Pogoń Oleśnica 3:1 (2:0)
Bramka dla Pogoni: Sajewicz
Pogoń: Idziorek - Michalewski, Bartosiewicz, Kędzierski, Strójwąs, Smyczyński, Ł. Szczypkowski (45. Matlęga), G. Szczypkowski, Sepetowski, Nowak (80. Płuska) Sajewicz