Nie udał się wyjazd piłkarzy LZS-u do Bystrzycy Oławskiej

Piłkarze z Solnik Małych nie zaliczą weekendu do udanych
Piłkarze z Solnik Małych nie zaliczą weekendu do udanych fot. Bartek Michalak/OlesnickiSport.pl
Na długo zapadnie w pamięci zespołu z Solnik Małych spotkanie 16. kolejki piłkarskiej klasy A.

Ekipa LZS w wyjazdowym meczu z Burzą Bystrzyca Oławska uległa 1:5 i kończyli mecz w dziewiątkę. Mało tego, wszystkie sześć bramek padło po zmianie stron.

Bramki, kartki i kontujze
Worek z bramkami w 50. minucie rozwiązała Burza, która objęła prowadzenie za sprawą Mateusza Rolki. Pięć minut później do wyrównania doprowadził jednak niezawodny Mateusz Napieraj i było 1:1. Później los nie był już przychylny dla gości . W kolejnych minutach strzelali tylko gospodarze. Dwukrotnie bramkarza z Solnik Małych pokonał Patryk Dobrzański, a po jednym golu strzelili Michał Gałaszewski i w doliczonym czasie gry Marcin Bojakowski. Ponad to dwadzieścia minut LZS musiał sobie radzić bez Łukasza Madeja, który obejrzał czerwoną kartkę oraz Aleksandra Dolińskiego, który doznał kontuzji, a ławka rezerwowych soliczan składała się tylko z jednego zawodnika, który już wcześniej zameldował się na placu gry.

Burza Bystrzyca - LZS Solniki Małe 5:1 (0:0)

LZS: Golimowski - Czyż, Doliński, Głód,Janeczek, Kwiecień, lMadej, Pustelnik, Matiaszewski (70.Wruszczak), Michalewski, Napieraj.