LDJ. Wylali im na głowę kubeł zimnej wody

To druga z rzędu przegrana juniorów starszych Pogoni
To druga z rzędu przegrana juniorów starszych Pogoni fot. Bartek Michalak
Pogoń uległa w Legnicy Miedzi aż 0:4

Po znakomitym początku rozgrywek nastały trudne chwile dla juniorów starszych MKS-u. Po niezasłużonej, z przebiegu meczu, przegranej 0:1 z Lechią Dzierżoniów, tym razem przyszedł wyjątkowo zimny prysznic w Legnicy, gdzie w weekend przyszło Pogoni zmierzyć się z tamtejszą Miedzią.
Podopieczni trenera Macieja Zapała już do przerwy mieli dwie bramki straty do rywali. Obie padły w końcówce. W 40. minucie wynik otworzył Kacper Kocik, a chwilę później podwyższył Fabio Proietti. Kolejne szybkie dwa ciosy Miedziowi wyprowadzili kwadrans po zmianie stron. Na 3:0 trafił Miłosz Rodziewicz, a wynik ustalił Jakub Ćwigoń.

Kolejny pogrom
W dużo lepszych humorach są zawodnicy młodszej grupy. Zespół Pawła Ulatowskiego rozbił na wyjeździe Sporting Wrocław 17:2. Łupem bramkowym podzielili się: Jakub Warzecha (5), Maciej Dużyński (3), Adam Ciszewski (2), Marcin Wierzchowski (2), Adrian Karczyński (2), Rafał Burzyński (2) i Olaf Hajdasz. a