Klasa okręgowa: Bierutowska Widawa na remis z sąsiadem w ligowej tabeli

Widawa Bierutów
Widawa Bierutów fot. Bartek Michalak/OlesnickiSport.pl

Podopieczni Andrzeja Szczypkowskiego 1:1 z Czarnymi Jelcz-Laskowice. Już w 10. minucie Sebastian Rachwał cieszył się z bramki, dającej prowadzenie Widawie. Do remisu doprowadził w 28 minucie Mateusz Pietrzycki. Więcej bramek w tym meczu nie padło i oba zespoły do swego dorobku punktowego dopisały po jednym oczku. Następny mecz już Widawa zagra już dzisiaj (środa). W ramach rozgrywanej awansem 30. kolejki podejmie o 17:30 Zjednoczonych Łowęcice.
Widawa: Lipiec - Babiarz (70.Rusiecki), Ćwiek, Majchrzyk, Mueller, Nowak, Sobiesiński, A.Szczypkowski, Ł.Szczypkowski (70.Magiera), Chirowski (46.Bartnik), Rachwał (80. Wróblewski).