III liga: Siatkarz Bierutów górą w pojedynku z Górą

W 7. kolejce III ligi przeciwnikiem Siatkarza była Pogoń Góra. Pierwszy set był wyrównany tylko w pierwszych wymianach.

Potem wyraźnie lepsi byli siatkarze z Bierutowa, którzy wygrali pewnie do 15.To nie był jednak pokaz pełnej mocy Siatkarza, który w drugim secie nie pozostawił już rywalom złudzeń co do różnicy klas obu drużyn. Bierutowianie rozbili Pogoń do zaledwie… 8.
W trzeciej odsłonie Siatkarz nieco zlekceważył gości, co mogło zakończyć się nawet przegraną seta. Jeszcze przy stanie 22:17 na prowadzeniu byli przyjezdni, ale po elektryzującej końcówce Siatkarz wygrał 25:23.
– Trzeci set pokazał dlaczego nie powinno się lekceważyć rywala. Za tydzień gramy z liderem i otwarcie zapowiadamy, że chcemy się zrewanżować za wcześniejszą porażkę – powiedział po spotkaniu trener Sławomir Kudłaczewski.

Siatkarz Bierutów - Pogoń Góra 3:0

Siatkarz: Marzec, Mucha, Warcholiński, Kudłaczewski, Borucki, Materek, Serek, Patykiewicz, Dutkiewicz, Bogucki, Grzelak.