III liga. Siatkarz Bierutów bezlitosny dla legnickiego Ikara

Trzeci mecz i trzeci triumf w lidze Siatkarza Bierutów
Trzeci mecz i trzeci triumf w lidze Siatkarza Bierutów fot. Bartek Michalak/OlesnickiSport.pl
Tylko na początku spotkania rozegranego w hali sportowej w Bierutowie goście z Legnicy postawili się Siatkarzowi i prowadzili od początku (8:7).

To było jedyne prowadzenie Ikara w tym secie. Chwilę później do głosu doszli gospodarze i to oni byli na prowadzeniu (13:10), którego nie oddali już do końca partii zwyciężając ją 25:18. Drugi set to pełna kontrola wydarzeń na parkiecie przez Michała Patykiewicza i spółkę. Najpierw pięć punktów przewagi (7:2), a z czasem przewaga sięgała dziewięciu „oczek” (19:11). Koniec końców tego seta bierutowianie wygrali do 13. Trzecia i jak się później okazało ostatnia rozgrywa to już nokaut. Siatkarze Ikara Legnicy zdobyli w niej zaledwie osiem punktów. Dość dodać, że od stanu 13:8, legniczanie nie przerwali zdobyczy punktowej Siatkarza. a

Siatkarz Bierutów. - Ikar Legnica 3:0

(25:18, 25:13, 25:8)
Siatkarz: Siwiec, Mucha, Szmolke, Jezior, Serek, Patykiewicz, Szpak, Krupa.