III liga kobiet: piłkarki UKS-u Bierutów po raz drugi poległy

Drugą porażkę w sezonie poniosły zawodniczki UKS-u Bierutów. Tym razem od bierutowianek w wyjazdowym spotkaniu lepsza okazała się Ślęza Wrocław.

Pierwsze spotkanie w tym sezonie tych drużyn zakończyło się zwycięstwem UKS-u. Tym razem było inaczej. Zespół z Wrocławia zwyciężył 2:0. Bezbramkowy stan spotkania utrzymywał się do 68 minuty. Wówczas Paulina Wrzesińska musiała skapitulować, ponieważ nie do obrony uderzyła Marlena Mikołajczyk.

Na dziesięć minut przed zakończeniem spotkania padła druga bramka dla Ślęzy. Tym razem lepsza od bramkarki UKS-u okazała się Patrycja Falborska. W następnej kolejce podopieczne Przemysława Przybylskiego zagrają przed własną publicznością, a rywalem Kariny Stanisławskiej i spółki będzie niepokonany do tej pory lider tabeli- Polonia Świdnica.

UKS: Wrzesińska - Błasiak, Kamińska, Krawczyńska(46’ Łuczkiewicz), Mróz, Kaczorowska, Urbaniak, Stanisławska, Dolińska(46’ Łukasik), Paluch(46’ Foluszczyk), Wiącek(60’ Olczyk).