Grad bramek w Solnikach, LZS lepszy od Pawłowic

Pojedynki w Solnikach Małych gwarantują emocje i dużo strzelonych bramek. Nie inaczej było tym razem. Gospodarze prowadzili już 4:0. Dwukrotnie trafił Kacper Magiera, po razie Mateusz Napieraj i Patryk Głód, i wydawało się, że jest “po meczu”. Nie bardziej mylnego, potem trzy gole strzelili piłkarze Orła i ostatnie 10 minut było bardzo nerwowe. Drużyny rozegrały je w “dziesiątkę”, bo po sprowokowanej przez rywala przepychance czerwone kartki obejrzeli równocześnie w 81. minucie Napieraj (LZS) i Dawid Antczak (Orzeł). Kropkę nad i w przedostatniej minucie postawił dopiero Krzysztof Michalewski, przypieczętowując wygraną 5:3.