DLJ: Prowadzili dwa razy, ale i tak musieli uznać wyższość rywali

Juniorzy starsi Pogoni Oleśnica na tarczy wrócili z Polkowic, gdzie pojechali walczyć o kolejnej punkty w Lidze Dolnośląskiej Juniorów

Do przerwy na prowadzeniu byli podopieczni trenera Mariusza Kartochy, bo w 30. minucie wynik spotkania otworzył Damian Przybytek. Dziesięć minut po przerwie gospodarze zdołali wyrównać, ale już za moment znów krok przed rywalem byla Pogoń - na 2:1 trafił Łukasz Grzelak. Niestety, w 70. minucie do remisu doprowadził polkowicki KS, a chwilę potem wynik był już korzystny dla miejscowych, którzy w końcówce dołożyli jeszcze jedną bramkęi wygrali cały mecz 4:2.

Powrócili do formy z początku sezonu.
Z kolei juniorzy młodsi MKS-u znów wygrywają w swoim stylu. Po dwóch porażkach znów rozgromili rywali, odnosząc 10 zwycięstwo w sezonie. W wygranym 8:0 meczu z Kolektywem Radwanice gole strzelali: Marcin Wierzchowski (2), Patryk Moskiewicz (3), Michał Bielski, Rafał Burzyński i Maciej Dużyński.