Czwarty przegrany mecz z rzędu. Widawa poległa w starciu z Orłem

Mija miesiąc od ostatniej punktowej zdobyczy Bierutowa

Bierutowscy piłkarze przegrali w Sadowicach 2:3. Już w 8. minucie na prowadzenie, po bramce Alana Reszki, wyszli gospodarze. Chwilę później w odpowiedzi Sebastian Rachwał z rzutu wolnego pokonał bramkarza Orła i było 1:1. Kolejne bramki padły w drugiej odsłonie. W 63. minucie ponownie prowadzenie objęli zawodnicy Orła, bo Sebastiana Idziorka do kapitulacji zmusił Paweł Rawski. Riposta bierutowian była równie skuteczna. Strzał Szymona Babiarza przerodził się w podanie do Rachwała, a ten z zimną krwią zdobył swoją drugą bramkę. Jednak trzy minuty później nie do obrony uderzył Adam Ratajczak dając wygraną Orłowi.

Orzeł Sadowice - Widawa Bierutów 3:2 (1:1)

Widawa: Idziorek - Babiarz, Jarząb, Ćwiek, Majchrzyk, Mueller, Ł. Szczypkowski, Chirowski (77. Woźniak), A. Szczypkowski, Walendzik, Rachwał.