A-klasa: Dąb zwycięski, Lotnika wygrywa i jest liderem

Premierową wygraną na A-klasowych boiskach w tym sezonie odniósł Dąb Dobroszyce, trzy punkty i fotel lidera zgarnął Lotnik Twardogóra.

Dobroszyczanie na własnym boisku podejmowali Błękitnych Siedlce i zanotowali wygraną 3:1. Było to pierwsze zwycięstwo w tym sezonie po awansie do A-klasy. Już po kwadransie gry Dąb prowadził po trafieniu Mateusza Surmy.

Dwanaście minut później padła bramka wyrównująca dla Błękitnych. Po zmianie stron do ataków ruszyli gracze Dębu, a efektem były kolejne bramki. Najpierw do siatki trafił Adrian Holak, a dziewięć minut przed końcem meczu wynik ustalił Wojciech Zalewski.

Dąb: Załachowski - Maciej Surma, Mateusz Surma(65’ Zalewski), Pydymowski, Łacny(75’ Macewko), Klimkowski(87’ Karkulowski), Bolaczek(85’ Smaga), Zięba, Mazur, Holak.

Lotnik liderem
Zwycięstwo 2:1 nad Wratislavią Wrocław podopieczni Grzegorza Maligi zapewnili sobie dopiero w doliczonym czasie gry. Wcześniej nie było tak różowo, ponieważ od ósmej minuty przegrywali 0:1. Cztery minuty później na remis strzelił Julian Grzesiak. Bohaterem twardogórzan został Łukasz Nowak. Po tej wygranej Lotnik jest samodzielnym liderem.

Lotnik: Larwiński - Nowak, Stępień, Starczewski, Skorupa, Fajkowski, Rusiecki, Leszczyński, Jasek(86' Golimowski), Grzesiak(90' B.Lotka), Domian(76' Jarząb).