Siatkarz Bierutów z Kudowy Zdrój wrócił z tarczą

Bierutowscy siatkarze w ramach 19. kolejki udali się do Kudowy Zdrój, aby o kolejne ligowe punkty powalczyć z tamtejszą Kudowianką.

Podopieczni Mariusza Dutkiewicza swój plan wykonali w stu procentach i zwyciężyli 3:1. Premierowy set w gładki sposób powędrował na konto Siatkarza Bierutów, bo został wygrany przez niego do 14. Druga partia była bardziej zacięta, a w końcówce szalę zwycięstwa gospodarze przechylili na swoją stronę i wygrali 25:23.

Kolejne dwie części były bliźniaczo podobne i zakończyły się takimi samymi wynikami. Oba sety Siatkarz Bierutów wygrał do 18. Do końca fazy zasadniczej pozostały tylko trzy kolejki. Rafał Leszczyński i spółka odrobili pewną stratę do lidera z Obornik Śląskich, teraz tracą tylko dwa „kroki”. W kolejnym spotkaniu bierutowianie przed własną publicznością będą podejmowali czerwoną latarnię tabeli- ULKS Ogień Żmigród. Przypomnijmy, że jest to przedostatni mecz Siatkarza w bierutowskiej hali sportowej. Od nowego sezonu ponownie będzie występował w Oleśnicy.

Siatkarz: Rzadkowski, Leczyński, Muszyński, Grzelak, Krawczyński, Bogucki, Biela, Serek, Siwiec, Śliwa, Jezior.