Oleśnicka Pogoń pokonuje lidera! [ZDJĘCIA]

Miniona kolejka w wykonaniu piłkarzy pod wodzą Marcina Jurasika w pełni udana! Oleśnicki MKS-u na własnym boisku pokonała lidera tabeli- Moto Jelcz-Oława!

Zespół z Oleśnicy na własnym boisku podejmował lidera tabeli- Moto-Jelcz Oławę. Po końcowym gwizdku sędziego gospodarze cieszyli się z wygranej 4:2. Po pierwszej odsłonie podopieczni Marcina Jurasika prowadzili 2:1, dzięki trafieniom Adriana Miodka i Karola Siódmiaka.

Tuż po przerwie goście doprowadzili do remisu, ale zespół Pogoni nadal walczył o kolejnego gola. Ta sztuka udała się w 67 minucie. W polu karnym został sfaulowany Miodek, a „jedenastkę” wykorzystał Grzegorz Graf. Trzy minuty przed końcem regulaminowego czasu gry kontrę Pogoni zakończył celnym strzałem Michał Ciszewski i ustalił rezultat spotkania. W tabeli Pogoń jest piąta, mając 42 punkty.

Pogoń: Salamaga – Rafalski(27' Kopek), Uznański(87' A.Ciszewski), M.Ciszewski, Graf, Hałapacz, Korcik, Siódmiak, Strójwąs, Świerczyński, Miodek(89' Smyrski).