Oleśnica: Zimowe ferie na sportowo (ZDJĘCIA)

GK
W czasie zimowych ferii w hali sportowej MOKiS-u odbywały się zawody w siatkówce i koszykówce szkół gimnazjalnych dziewcząt i chłopców. W kategorii dziewcząt w siatkarskich zmaganiach najlepsze okazały się dziewczęta z Gimnazjum nr 3 , drugą i trzecią lokatę zajęły dziewczyny z Gimnazjum nr 1, a czwarte miejsce należało do uczennic z Gimnazjum nr 2. W rozgrywkach chłopców triumfowali zawodnicy Gimnazjum nr 3, drugie miejsce należało do ich rówieśników z Gimnazjum nr 1, a miejsca 3 i 4 zajęli chłopcy z Gimnazjum nr 2. Inaczej siły rozłożyły się w turnieju koszykarskim. Rozgrywki w kategorii dziewcząt zakończyły się zwycięstwem koszykarek Gimnazjum nr 3, tuż za nimi uplasowały się rywalki z „dwójki”, a trzecia pozycja przypadła zawodniczkom z Gimnazjum nr 1. W rywalizacji chłopców najlepsi byli koszykarze z „dwójki”, drugie miejsce zajęli reprezentanci Gimnazjum nr 3, a na trzecim miejscu uplasowali się uczniowie z „jedynki”. Zawody sędziował Dariusz Świerczyński.