Oleśnica: Udana inauguracja Pogoni (ZDJĘCIA)

GK
Od zwycięstwa rozpoczęli rundę wiosenną piłkarze oleśnickiej Pogoni. W inauguracyjnym meczu pokonali Polonię Wrocław 3:0. Do przerwy MKS prowadził 1:0 po bramce Grzegorza Sajewicza już w 10 minucie. W drugiej części gry pięknym uderzeniem z rzutu wolnego popisał się Grzegorz Sczypkowski, a wynik ustalił 5 minut przed końcowym gwizdkiem Mateusz Płuska. Spotkanie oglądało około 100 fanów Pogoni, a rozegrano je na sztucznym boisku. Pogoń: Idziorek, Kędzierski, Juncewicz, G. Szczypkowski, Michalewski (Smolak), Płuska (Krzesiński), Mularczyk, Ł. Szczypkowski, Smyczyński, Sajewicz (Batog), Bezak.