Miłe złego początki Widawy w starciu z Olimpią Podgaj [ZDJĘCIA]

Bierutowianie wpadają w coraz większy dołek. W minionej kolejce znów zostali pokonani.

Niedzielne spotkanie w Bierutowie mogło okazać się bardzo ważne w kontekście utrzymania w klasie „O”. Dla bierutowskiej Widawy nie zakończyło się pomyślnie, bo poległa 1:3 z Olimpią Podgaj. W mecz lepiej weszli podopieczni Grzegorza Maligi. Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Sebastiana Muellera bramkę zdobył Sebastian Ćwiek, ale to były miłe złego początki.

Minutę potem atomowy strzał gracza Olimpii przełamał ręce Michałowi Szczepańskiemu i piłka wpadła do siatki. Niespełna po upływie kolejnych dziesięciu minut na prowadzeniu byli znów goście. Po zmianie stron, w 52 minucie Ćwiek faulował we własnym polu karnym i Olimpia miała „jedenastkę”, którą skutecznie wykorzystała. Widawa to trzynasty zespół w tabeli, który zgromadził 21 „oczek”. W następnej kolejce za rywala będzie miała Orła Pawłowice.

Widawa: Szczepański – Świątek, Ćwiek, Skura, Walendzik, Szczypkowski(60’ Bezak), Mueller, Nowak, Wróblewski, Grzelak(46’ Pluta), Magiera(70’ Chirowski).