Klasa okręgowa: Pogoń z kolejnym remisem

Podobnie, jak w zeszłym sezonie w starciu Pogoni Oleśnica i Parasola Wrocław przy Brzozowej tak i w minioną sobotę padł remis 1:1.

Pierwsze pół godziny sobotniego meczu to przewaga MKS-u, której jednak nie udało się udokumentować. Na domiar złego tuż przed przerwą goście wyszli na prowadzenie.

W drugiej połowie oleśniczanie po raz kolejny w tym sezonie zmuszeni byli do odrabiania strat. To udało się w 73 minucie za sprawą Gracjana Szwaka, wprowadzonego kilka minut wcześniej na plac gry, który w dodatku zdobył swoją pierwszą bramkę dla Pogoni. Zdobyć zwycięskiej bramki nie udało się żadnej z drużyn i Pogoń już po raz piąty w obecnych rozgrywkach podzieliła się punktami.

Pogoń: Salamaga - B.Ciszewski, Świerczyński, Jendryca, Kopek(68’ Szwak), Łada, Hałapacz, Smyrski(46’ M.Ciszewski), Korcik, Balcerzak, Siódmiak.