Klasa okręgowa: Mechanik Brzezina okazał się lepszy od Pogoni

Oleśnicka Pogoń na własnym terenie mierzyła się z Mechanikiem Brzezina i przegrała niedzielne spotkanie 0:2.

Podopieczni Marcina Juarsika podejmowali wicelidera klasy okręgowej. W pierwszej połowie oleśniczanie przegrywali 0:1 po bramce w 24 minucie Kamila Pyzłowskiego. Druga odsłona mimo starań gospodarzy nie udało się odwrócić wyniku na swoją korzyść, a jakby tego mało w 72 minucie Adam Ciszewski nieprzepisowo zatrzymywał rywala we własnym polu karnym za co Pogoń została ukarana rzutem karnym.

Z jedenastu metrów nie pomylił się Paweł Ujas, ustalając wynik meczu. Oleśnicki MKS w tabeli znajduje się na szóstym miejscu z 21 punktami na koncie. W ostatnim meczu ligowym w tym roku oleśniczanie zagrają na wyjeździe z KS-em Żórawina.

Pogoń: Salamaga - Łada, Balcerzak, A.Ciszewski(80’ Sikora), Hałapacz(67’ Szwak), Jendryca, Karga(65’ Smyrski), Miodek(85’ Wolski), Siódmiak, Strójwąs, Świerczyński.