III liga kobiet: remis bierutowianek na początek [ZDJĘCIA]

Piłkarki UKS-u Bierutów przed własną publicznością w ramach inauguracyjnej kolejki mierzyły się z Chrobrym Głogów.

Ostatecznie spotkanie zakończyło się remisem 2:2. Po jedenastu minutach gry bierutowianki prowadziły, a bramkę strzeliła Katarzyna Kaczorowska. Na dwie minuty przed przerwą wynik podwyższyła Patrycja Foluszczyk. Po zmianie stron Karolinę Głowacz pokonała jedna z zawodniczek Chrobrego.

Gdy spotkanie zmierzało do końca, w doliczonym czasie gry piłkę niefortunnie do własnej bramki skierowała Paulina Błasiak i obie drużyny musiały podzielić się punktami. Kolejnym rywalem podopiecznych Przemysława Przybylskiego będzie Zagłębie Wałbrzych.

UKS: Głowacz – Kamińska, Błasiak, Dolińska, Kaczorowska, Łukasik, Mróz(55' Nowakowska), Rosińska(35' Zdanowicz), Stanisławska, Urbaniak, Foluszczyk(65' Paluch).