III liga kobiet: bierutowianki postawiły się wiceliderowi

Piłkarki UKS-u Bierutów po bardzo wyrównanym, wyjazdowym meczu minimalnie uległy 2:3 Ślęzie Wrocław.

Jako pierwsze na prowadzenie wyszły gospodynie i takim wynikiem zakończyła się pierwsza połowa. Po zmianie stron na samodzielny rajd zdecydowała się Patrycja Foluszczyk, który zakończyła zdobyciem bramki.

Pięć minut później bierutowianki prowadziły. Dośrodkowanie Zuzanny Dolińskiej na bramkę strzałem głową zamieniła Oliwia Paluch. Końcówka pod względem skuteczności należała jednak do Ślęzy, która jeszcze dwukrotnie znalazła sposób na pokonanie Pauliny Wrzesińskiej. Podopieczne Przemysława Przybylskiego są czwarte i zagrają z Piastem Nowa Ruda.

UKS: Wrzesińska - Fiedziuk, Krawczyńska(41' Foluszczyk), Mróz, Kaczorowska(45' Rosińska), Stanisławska, Urbaniak, Błasiak, Łukasik(75' Nowakowska), Dolińska, Paluch.