Cenne punkty Koszykarskiego Klubu Oleśnica

Team-Plast Koszykarski Klub Oleśnica mimo słabego początku przywiózł z Legnicy bardzo cenne zwycięstwo.

Od pierwszej piłki mecz nie układał się po myśli oleśnickich koszykarzy. Brak skupienia w pierwszej odsłonie i bardzo słaba gra w obronie spowodowało, że na regulaminową przerwę podopieczni Piotra Gliniaka schodzili przegrywając 36:47. Druga część meczu to już zdecydowanie inny obraz gry. Zespół z Oleśnicy wyszedł zmotywowany do walki, co od razu przełożyło się na grę i wynik. – Krok po kroku niwelowaliśmy przewagę przeciwników – informuje KKO.

Po trzeciej kwarcie na tablicy oleśniczanie po raz pierwszy wyszli w tym meczu na prowadzenie 66:64. W końcówce przypieczętowali swoją wyższość i w efekcie pewnie zwyciężyli 73:92. MVP spotkania został Dawid Piasecki. Teraz Koszykarski Klub Oleśnica czeka seria czterech spotkań na własnym parkiecie. Najbliższe już w sobotę o godz. 18 w hali oleśnickiego Atola. Zespół Piotra Gliniaka zmierzy się ze Śląskiem Wrocław.

KKO: Piasecki 38, Janiszewski 16, M. Zakrzewski 16, S. Narolski 8, M. Stach 6, Bylina 4, Ludwisiak 4, Woźny, K. Zakrzewski, Gac, Mika, Banaszak.