B-klasa: Widawa II Solniki Małe pokonała Odrę Kotowice [ZDJĘCIA]

Adam Besz
Trzecie zwycięstwo powędrowało na konto piłkarzy Widawy II Solniki Małe. Tym razem Kacper Magiera i spółka w pokonanym polu zostawili Odrę Kotowice, wygrywając 3:1.

W spotkanie lepiej weszli goście, którzy już od szóstej minuty prowadzili 1:0, bo błędzie defensywy zespołu z Solnik Małych. Z prowadzenia zawodnicy Odry długo się nie cieszyli, ponieważ sto osiemdziesiąt sekund później Kacper Magiera doprowadził do wyrównania. W 29 minucie meczu w polu karnym był Mateusz Matuszak, a sędzia bez wahania wskazał na "wapno". Do piłki ustawionej na jedenastym metrze podszedł Maksymilian Mielczarek i pewnym strzałem pokonał golkipera gości.

Po zmianie stron padło jeszcze jedno trafienie. Na dwadzieścia minut przed zakończeniem meczu wynik, mocnym strzałem ustalił Magiera. Napastnik zespołu z Solnik Małych mógł ten pojedynek zakończyć z hattrickiem na koncie, ale przy jednym z jego strzałów piłka trafiła w słupek. W kolejnym meczu solniczanie zmierzą się z Wratislavią II Wrocław.

Widawa II: Korzeniowski - Paluszek, Foluszczyk(67' Konefał), Szymkiewicz, Raduchowski, Wiewióra(77 Lubojański), Kucharski, Stelczyk, Mielczarek(79' Wójcik), Matuszak(71' Seweryński), Magiera(84' Rejak).