B-klasa: Gręboszyce, Błękitni i Zbytowa wygrywają

Kolejna seria gier została rozegrana w “Bundeslidze”. Kto tym razem cieszył się najbardziej?

Akademia z remisem
Zespół z Oleśnicy na własnym boisku mierzył się z Pogonią Cieszków i zremisował 1:1. Losy tego meczu rozstrzygnęły się z ostatnich dziesięciu minutach. Najpierw bramkę zdobyli goście, a w ostatniej minucie podstawowego czasu do remisu doprowadził Paweł Wierzchowski.

Gręboszyce na trójkę minus
Podopieczni Tomasza Idziorka w wyjazdowym spotkaniu pokonali 3:1 Dąb Pruszowice. Dwie bramki dla gręboszyczan strzelił Grzegorz Mochocki, a jedno trafienie dorzucił Michał Doliński. Obie drużyny ostatni kwadrans kończyły w dziesiątkę. W szeregach ekipy z Gręboszyc “czerwo” otrzymał Mateusz Maleszka.

Błękitni lepsi od Iskry
3:0, takim wynikiem zawodnicy Błękitnych Krzeczyn pokonali Iskrę Wabienice po trafieniach Wojciecha Krzaka, Maksymiliana Krowickiego oraz Łukasza Skiby.

Piątka Zbytowej
5:1 zbytowianie pokonali Śliwice. Bramki strzelili Michał Bielski(2), Kamil Zdęba(2) oraz Marcin Klat.