Żeńska Akademia Piłkarska - wiosną jedyna niepokonana

BM
Podopieczne trenera Adama Maciejewskiego kontynuują świetną serię i mają na koncie kolejne zwycięstwo. Tym razem pokonały MKS Oława. Wynik otworzyła w 51. minucie z rzutu wolnego Dominika Krawczyńska. Chwilę później kapitan ŻAP podwyższyła na 2:0 z rzutu karnego podyktowanego za faul na Joannie Gabor. Końcowy rezultat na 3:0 ustaliła Julia Mularczyk, w 57. minucie atomowym strzałem z narożnika w samo okienko. Zespół pozostaje jedyną niepokonaną na wiosnę drużyną w grupie “spadkowej” III ligi. W niedzielę o 14 w meczu na szczycie tabeli ŻAPpodejmie Czarnych Jelcz-Laskowice.

Konferencja prasowa po meczu Korona Kielce - Radomiak Radom 4:0