Zagrody, gospodarstwa i minizoo we Wrocławiu i okolicy - tu pokażesz dziecku zwierzęta na żywo [ZDJĘCIA, ADRESY]

Katarzyna Zimna
Katarzyna Zimna
Skąd się bierze mleko? Wiadomo, z kartonu! Dzieci mogą mieć w domu psa, kota czy papużki, ale zwierzęta gospodarskie znają głównie z książek i telewizji. Gdy się mieszka w dużym mieście, trudno wyobrazić sobie przecież dojenie krowy, karmienie kóz czy konną przejażdżkę. A takie rzeczy są na wyciągnięcie ręki, we Wrocławiu i jego okolicy. Wybraliśmy dla Was miejsca, gdzie powinniście zabrać swoje dzieci i pokazać im na żywo konie, krowy, kozy, kury, gęsi i inne zwierzęta, na spotkanie których raczej nie mają szans  w mieście. Wybraliśmy gospodarstwa agroturystyczne, minizoo, zwierzyńce z atrakcjami dla maluchów we Wrocławiu i okolicy. 

Zobaczcie, gdzie są i jakie atrakcje oferują na kolejnych slajdach. Możecie na nie przechodzić za pomocą strzałek lub gestów.
Skąd się bierze mleko? Wiadomo, z kartonu! Dzieci mogą mieć w domu psa, kota czy papużki, ale zwierzęta gospodarskie znają głównie z książek i telewizji. Gdy się mieszka w dużym mieście, trudno wyobrazić sobie przecież dojenie krowy, karmienie kóz czy konną przejażdżkę. A takie rzeczy są na wyciągnięcie ręki, we Wrocławiu i jego okolicy. Wybraliśmy dla Was miejsca, gdzie powinniście zabrać swoje dzieci i pokazać im na żywo konie, krowy, kozy, kury, gęsi i inne zwierzęta, na spotkanie których raczej nie mają szans w mieście. Wybraliśmy gospodarstwa agroturystyczne, minizoo, zwierzyńce z atrakcjami dla maluchów we Wrocławiu i okolicy. Zobaczcie, gdzie są i jakie atrakcje oferują na kolejnych slajdach. Możecie na nie przechodzić za pomocą strzałek lub gestów. pixabay/mat.pras.
Udostępnij:
Skąd się bierze mleko? Wiadomo, z kartonu! Dzieci mogą mieć w domu psa, kota czy papużki, ale zwierzęta gospodarskie znają głównie z książek i telewizji. Gdy się mieszka w dużym mieście, trudno wyobrazić sobie przecież dojenie krowy, karmienie kóz czy konną przejażdżkę. A takie rzeczy są na wyciągnięcie ręki, we Wrocławiu i jego okolicy. Wybraliśmy dla Was miejsca, gdzie powinniście zabrać swoje dzieci i pokazać im na żywo konie, krowy, kozy, kury, gęsi i inne zwierzęta, na spotkanie których raczej nie mają szans w mieście. Wybraliśmy gospodarstwa agroturystyczne, minizoo, zwierzyńce z atrakcjami dla maluchów we Wrocławiu i okolicy. Zobaczcie, gdzie są i jakie atrakcje oferują.

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Wakacje jak benzyna, co tydzień jest drożej KOMENTARZ

Wideo

Więcej informacji na stronie głównej Nasze Miasto
Dodaj ogłoszenie