Weź udział w debacie nad raportem o stanie Miasta Gminy Oleśnicy za 2021 rok

KJ
Klaudia Kłodnicka
Udostępnij:
26 maja o godz. 10.00 w oleśnickim magistracie odbędzie się sesja rady podczas, której rozpatrywany będzie raport o stanie Miasta Oleśnicy za 2021 rok. Mieszkańcy mogą wziąć udział w debacie.

Raport obejmuje podsumowanie działalności burmistrza Jana Bronsia w minionym roku. Chodzi w szczególności o realizację polityki, programów i strategii, uchwał rady gminy i budżetu obywatelskiego.

Jak wziąć udział w debacie?

Mieszkaniec, który chciałby zabrać głos w debacie, składa do przewodniczącego rady pisemne zgłoszenie, poparte podpisami, co najmniej 50 osób.

Zgłoszenie składa się w Urzędzie Miasta Oleśnicy, ul. Rynek - Ratusz, 56-400 Oleśnica, najpóźniej w dniu poprzedzającym dzień, na który zwołana została sesja, podczas której ma być przedstawiany raport o stanie gminy, czyli do 25 maja 2022 r. Mieszkańcy są dopuszczani do głosu według kolejności otrzymania przez przewodniczącego rady zgłoszenia. Liczba mieszkańców mogących zabrać głos w debacie wynosi 15, chyba że rada postanowi o zwiększeniu tej liczby.

Debata nad „Raportem o stanie Miasta Oleśnicy za 2021 rok” odbędzie się z udziałem mieszkańców w sali obrad nr 37 w Urzędzie Miasta Oleśnicy, ul. Rynek-Ratusz, 56-400 Oleśnica, w dniu 26 maja o godz. 10.00.

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Mikołajów i Odessa bramą do Morza Czarnego

Wideo

Komentarze

Komentowanie zostało tymczasowo wyłączone.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Przejdź na stronę główną Nasze Miasto
Dodaj ogłoszenie