Nasza Loteria NaM - pasek na kartach artykułów

W Bierutowie rozmawiali nt. koronawirusa

Redakcja
Dziś, w Urzędzie Miejskim w Bierutowie odbyła się narada Gminnego Zespołu Zarządzania Kryzysowego.

Wśród zaproszonych znaleźli się m.in. Przewodnicząca Rady Miejskiej w Bierutowie, Dyrektor ZP ZOZ oraz dyrektorzy i kierownicy jednostek działających na terenie Miasta i Gminy Bierutów.

O czym rozmawiano?

Jak przekazuje bierutowski magistrat spotkanie miało na celu usystematyzowanie informacji dotyczących przeciwdziałaniu rozprzestrzeniania się koronawirusa oraz podjętych działań w poszczególnych jednostkach.
O sytuacji i powziętych działaniach na naszym terenie mówił Pan Dyrektor ZP ZOZ Piotr Wika, Pani Dyrektor CUW Iwona Wiśniewska-Kocjan oraz dyrektorzy szkół i przedszkola na terenie gminy. Pani Inspektor ds. obronnych Magdalena Wiatr-Przybylska przedstawiła szczegółowe informacje o dotychczas podjętych działaniach na terenie gminy oraz przypomniała zasady postępowania w przypadku zaobserwowania u siebie objawów takich jak: suchy kaszel, gorączkę, duszności, problemy z oddychaniem. Przestawiła i streściła również obecnym na naradzie najważniejsze aspekty Ustawy z dnia 2 marca 2020 r. o szczególnych rozwiązaniach związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, innych chorób zakaźnych oraz wywołanych nimi sytuacji kryzysowych.

od 7 lat
Wideo

Jak głosujemy w II turze wyborów samorządowych

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na olesnica.naszemiasto.pl Nasze Miasto