Umów wizytę w Urzędzie Skarbowym w Oleśnicy telefonicznie lub przez internet

Beata Hadas-Haustein
Beata Hadas-Haustein
Naczelnik Urzędu Skarbowego w Oleśnicy Tomasz Zając przypomina, że Krajowa Administracja Skarbowa oferuje nową usługę „Umów wizytę w urzędzie skarbowym”.

– Od 26 października 2020 r. w naszym województwie uruchomiono nowy model obsługi podatników – poinformował naczelnik. – Załatwienie sprawy podczas bezpośredniej wizyty w urzędzie będzie możliwe po jej wcześniejszym umówieniu. Zmiany zostają wprowadzone, aby zwiększyć bezpieczeństwo i komfort podatników.

Nowy model obsługi uruchomiono pilotażowo latem tego roku w urzędach skarbowych w województwach podlaskim i wielkopolskim. 26 października usługa została wprowadzona także w województwie dolnośląskim, a docelowo obejmie urzędy skarbowe w całej Polsce.

Wizyty można umawiać od 9 listopada. Najprościej zrobić to przez internet. Wystarczy skorzystać z usługi „Umów wizytę w urzędzie skarbowym” KLIKNIJ TUTAJ lub KLIKNIJ TUTAJ.

Na wizytę można umówić się także telefonicznie, numery telefonów można sprawdzić na stronie KLIKNIJ TUTAJ lub podczas osobistej wizyty w urzędzie - w punkcie „Umawianie wizyt", który znajduje się blisko wejścia.

– Liczymy, że możliwość umawiania wizyt przez internet ułatwi podatnikom załatwianie ich spraw – wyraża nadzieję szef urzędu. – Dzięki temu, że bezpośrednio w siedzibie urzędu obsługujemy umówionych klientów, unikniemy nadmiernych kolejek oraz poprawimy komfort i bezpieczeństwo.

Przedsiębiorcy nie godzą się na lockdown

Wideo

Dodaj ogłoszenie