Uczniowie pierwszego ogólniaka z lekkoatletycznymi sukcesami

W miniony wtorek na Stadionie Olimpijskim we Wrocławiu rozegrany został Finał Dolnośląski Indywidualnych Mistrzostw Uczniów Szkół Ponadgimnazjalnych w Lekkiej Atletyce.

I Liceum Ogólnokształcące w Oleśnicy reprezentowały: w biegu na 200 m Maja Reda, w biegu na 800 m Julia Janik, która zajęła 3 miejsce. Kulą pchał Mateusz Marciniszyn. W biegu na 100 m wystartował Jakub Omiecina.

Na dystansie 800 m pobiegli Maciej Olszak i Michał Pytel. Michał zajął pierwsze miejsce. Na starcie biegu na 1500 m stanęli Jan Gorzelak i Damodar Szuwalski. - Gratulujemy zawodnikom udanych startów i uzyskanych wyników! Opiekunem uczniów była p. Ewa Świerczyńska - informuje I Licem Ogólnokształcące.