W hali sportowo – widowiskowej GOSiR-u w Twardogórze odbyły się siatkarskie mistrzostwa powiatu chłopców i dziewcząt ze szkół ponadpodstawowych. Organizatorem imprez był Powiatowy Szkolny Związek Sportowy w Oleśnicy, a współorganizatorem Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Twardogórze.

O miano najlepszej drużyny w Mistrzostwa Powiatu Piłce Siatkowej Dziewcząt Szkół Ponadpodstawowych rywalizowało siedem zespołów: Zespół Szkół Ponadpodstawowych Twardogórze, Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Sycowie, Zespół Szkół Zawodowych w Oleśnicy, I Liceum Ogólnokształcące w Oleśnicy, II Liceum Ogólnokształcące w Oleśnicy, Liceum Ogólnokształcące w Sycowie oraz Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Bierutowie.

Mecze rozgrywane były w dwóch grupach. I miejsce zajęły dziewczęta z Zespołu Szkół Ponadpodstawowych w Sycowie. Brązowe medale wywalczyły dziewczęta z II Liceum Ogólnokształcącego w Oleśnicy.

W Twardogórze rywalizowali również chłopcy z poszczególnych szkół: Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Twardogórze, Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Sycowie, Zespół Szkół Zawodowych w Oleśnicy, I Liceum Ogólnokształcące w Oleśnicy, II Liceum Ogólnokształcące w Oleśnicy oraz Liceum Ogólnokształcące w Sycowie.

Mecze rozgrywane były w dwóch grupach. Następnie drużyny, które zajęły pierwsze miejsca w swoich grupach spotkały się w wielkim finale, a drużyny które zajęły drugie miejsca spotkały się w meczu o trzecie miejsce.

Zwyciężył zespół z Zespołu Szkół Ponadpodstawowych w Sycowie, który w finale pokonał I Liceum Ogólnokształcące w Oleśnicy. Trzecie miejsce przypadło chłopcom z II LO w Oleśnicy.

Wicemistrzowie powiatu wystąpili w składzie: Mateusz Chmura, Jan Gorzelak, Aleksander Jakubowski, Kacper Kokornaczyk, Maciej Olszak, Dariusz Krystek, Michał Kwaśny, Kamil Owczarz, Filip Piasecki, Tymoteusz Skadorwa, Michał Maszkiewski. Opiekunem drużyny był Adam Kwaczyński.

Wiadomości

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!